Nahoru
Dolu

Videoporadna

V této sekci najdete videa, která poví něco o nás, představí naše odborné zázemí i naše prověřené partnery. Provozovatelem stránek je soukromé zdravotnické zařízení Canadian Medical Care, spol. s r.o., které je garantem Videolékárny a zároveň zajišťuje její odborné zázemí. Patříme také do holdingu EUC.

Představíme vám pomocí videí důležité projekty a přiblížíme vám naše partnery, dodavatele námi nabízených produktů.


Canadian Medical Care

Canadian Medical Care spol. s r.o. je soukromá klinika, která klade mimořádný důraz na nejvyšší kvalitu lékařské péče. V CMC se můžete spolehnout především na vynikající lékaře, kteří jsou špičkami ve svých oborech. K dispozici vám je nejen praktický lékař, gynekolog či pediatr, ale také více než 40 dalších specializací – vše v příjemném a kultivovaném prostředí s mimořádným důrazem na vysokou úroveň poskytované péče, která uspokojí i velmi náročné klienty.

Canadian Medical Care v Parku, Praha 4

Představujeme vám naši zrekonstruovanou a rozšířenou pobočku na Praze 4 - Chodově, v areálu The Park Krásné, příjemné prostředí, přátelské k dětským i dospělým pacientům.

Canadian Medical Care - Veleslavín, Praha 6

CMC očima našich zaměstnanců

EUC

Skupina EUC, dříve Euroclinicum, je českou akciovou společností působící v ČR v oblasti zdravotních služeb. Patří k nejvýznamnějším nestátním poskytovatelům zejména ambulantní péče. Je největší poskytovatel zdravotní péče zaměstnavatelům, včetně péče Prémiové. Aktivity EUC se dělí do 5 sektorů: Kliniky, Nemocnice, Prémiová péče, Lékárny a Laboratoře. Aktuálně skupina EUC zaměstnává 1 500 zaměstnanců, ročně ji navštíví přes jeden milion pacientů. Skupina EUC se dlouhodobě věnuje těmto oblastem: primární a ambulantní zdravotní péči, zdravotnickým službám pro zaměstnavatele, mamografickému screeningu, lůžkové péči, laboratorní diagnostice, lékárenským službám a nadstandardní placené lékařské péči. V segmentu ambulantní péče je vůbec největším subjektem na trhu stejně jako v oblasti zdravotních služeb pro zaměstnavatele a na poli mamárního screeningu.

EUC premium se představuje

EUC premium očima našich zaměstnanců

EUC - prevence rakoviny prsu

Dámy, buďte obezřetné a věnujte pozornost zdraví vašich prsou. Z 66 mamocenter v Česku, tedy míst, kam si mohou ženy přijít nechat vyšetřit prsa, jich je v naší zdravotnické skupině EUC devět. Dohromady do nich v roce 2014 přišlo na preventivní vyšetření prsou více než 20% v tom roce vyšetřených. Třetina žen v ČR bohužel stále na preventivní prohlídky nechodí. I proto jsme v roce 2013 spustili projekt Vaše nejcennější fotografie, který prostřednictvím veřejné výstavy představuje reálné snímky za mamografu. Chceme ženy pošťouchnout, aby se nebáli jít na vyšetření, které trvá jen chvíli a NEBOLÍ. Aby si nechaly udělat snímek svých ňader. Protože jsou krásné. Inspirativní. Pro mnohé opravdu NEJCENNĚJŠÍ.

Výstava Vaše nejcennější foto v Libereci - reportáž České Televize

Reportáž České televize k projektu Vaše nejcennější foto

Mýty o křečových žilách

Rozhovor na toto téma poskytl MUDr. Bureš z EUC Klinika Kladno pro magazín OnaDnes 4.1.2017

Partneři

V této sekci vám pomocí videí představíme naše partnery - dodavatele, i jejich výrobky, návody a rady.

Pharma Nord - Bioaktivní LipoExit

Aktuální téma před létem - hubnutí. Základem pro hubnutí je zdravý životní styl, tj. dobrá životospráva, dodržování pitného režimu a dostatek pohybu. Někdy ovšem ani toto úsilí nepřináší 100% výsledky. Proto je zde produkt Bioaktivní LipoExit od výrobce Pharma Nord, který napomáhá hubnutí čistě přírodními silami.

Top Natur CZ - o společnosti, vyrábějící doplňky stravy

Zdravé zažívání, podpora zdravého životního stylu a hubnutí. Přírodní vláknina, zelené potraviny, ovesné koupele, obilné nápoje.

ColonFit

COLONFIT pro zdravá střeva. Optimální kombinace čtyř složek - probiotika, prebiotika, vláknina psyllium a trávicí enzymy - pro lepší trávení. Potravina pro zvláštní lékařské účely pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech.

ColonFit BASIC - pro těhotné a kojící ženy

COLONFIT pro zdravá střeva. Optimální kombinace tří složek vhodný pro těhotné a kojící ženy - probiotika, prebiotika, vláknina psyllium - pro lepší trávení. Potravina pro zvláštní lékařské účely pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech. ZOBRAZIT VÍCE

Tejpy TEMTEX . tejpování achilovky a lýtka

Mgr. JItka Kobrová, fyzioterapeutka ukazuje a popisuje, jak zatejpovat achilovku a lýtko.