Nahoru
Dolu

Vicks Symptomed forte citron por.plv.sol.10

Ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje paracetamol s účinkem proti bolesti a horečce; fenylefrin redukující otok nosní sliznice a uvolňující ucpaný nos. Čtěte pozorně příbalový leták.
Sleva
-15%
Detailní obrázek
Běžná cena:170 Kč (ušetříte: 25 Kč = 15%)
Cena s DPH:145 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:WRAFTON LABO
Odešleme k Vám (Česká pošta):23.05.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):23.05.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.

Dávkování a způsob užití:
Dospělí užívají 1 sáček po 4-6 hodinách podle potřeby.

Mladiství nad 15 let užívají 1 sáček každých 6 hodin podle potřeby.
Maximální denní dávka jsou 4 sáčky.
Vysypte obsah jednoho sáčku do hrnku a přelijte horkou, nikoliv však vařící vodou (přibližně 250 ml). Nechte ochladit na teplotu vhodnou pro pití nápoje.

Složení:
Léčivé látky jsou paracetamol (paracetamolum) a fenylefrin-hydrochlorid (phenylephrini hydrochloridum). 1 sáček obsahuje 1000 mg paracetamolu a 12,2 mg fenylefrin-hydrochloridu (odpovídá 10 mg fenylefrinu).

Pomocné látky jsou sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina citronová, kyselina askorbová, draselná sůl acesulfamu (E950), aspartam (E951), chinolinová žluť, citrónové aroma.

Kontraindikace:
Přípravek není určen pro děti a mladistvé do 15 let.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Upozornění - Druh přípravku - Léčivý přípravek
Uží​vejte pouze při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Pozorně si přečtěte příbalový leták!

Doplňující informace

Výrobce:WRAFTON LABOPDK kód:2436633
EAN:5013965927317SUKL kód:0129932
Farmakoterapeutická skupina:Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna
Kategorie:Bolest | Rýma a nosní kapky | Teplota u dospělých | Chřipka a nachlazení
    
Výrobce:WRAFTON LABOPDK kód:2436633
EAN:5013965927317SUKL kód:0129932
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna
Kategorie:Bolest | Rýma a nosní kapky | Teplota u dospělých | Chřipka a nachlazení
    
Výrobce:WRAFTON LABO
PDK kód:2436633
EAN:5013965927317
SUKL kód:0129932
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna
Kategorie:Bolest | Rýma a nosní kapky | Teplota u dospělých | Chřipka a nachlazení
  
Vicks Symptomed forte citron por.plv.sol.10

Podobné produkty

Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo napíše uživatelskou recenzi.
Napište svoji recenzi pro: Vicks Symptomed forte citron por.plv.sol.10
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.