Nahoru
Dolu

Nicorette Classic Gum 2mg orm.gum.mnd.105x2mg

Nicorette Classic Gum 2 mg léčivá žvýkací guma 105
Přípravek je určen pro léčbu závislosti na tabáku, pro zmírněni touhy po kouření (nikotinu) a pro zmírněni abstinenčních příznaku, což umožňuje snadnější odvyknuti kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Čtěte podrobně přibalový leták.
Sleva
-9%
Detailní obrázek
Běžná cena:857 Kč (ušetříte: 76 Kč = 9%)
Cena s DPH:781 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:MCNEIL AB
Odešleme k Vám (Česká pošta):23.05.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):23.05.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
Účinné látky: Nicotini resinas
Užití: Žvýkačky Nicorette Classic jsou avercovitého tvaru v blistru s hliníkovou folií. Žvýkačky Nicorette Mint obsahují příchuť máty. Žvýkačky pomáhají překonat abstinenční příznaky doprovázející odvykání kouření u kuřáků motivovaných přestat kouřit. Slouží jako pomoc během dočasného přerušení kouření či pomáhají snížit počet vykouřených cigaret, a tím pomáhají snadněji odvyknout kouření. Neposkytují tolik uspokojení jako cigareta, protože výrazné účinky nikotinu, které kuřák pociťuje jako příjemné, se u žvýkaček v takové míře nedostavují. Nemusíte se obávat, že pro Vás bude vysazeni žvýkačky po odvyknuti kouření obtížné. Podmínkou úspěšného odvyknuti kouření je především silná vůle a motivace, pro které představuje léčba žvýkačkami významnou pomoc. Pokud jsou žvýkačky Nicorette Classic, Nicorette Mint užívány v souladu s doporučeným dávkováním, pomáhají také kontrolovat váhový přírůstek po zanechání kouření.
Způsob podání: Každá žvýkačka Nicorette Classic, Nicorette Mint se má žvýkat přerušované v průběhu 30 minut. Žvýká se do pocitu silné chutě nebo mravenčení, poté se žvýkání zastaví a žvýkačka se umístí k tvářím do doby, než mravenčení ustane, pak může opět následovat pomalé žvýkání.
Dávkování Děti a mladiství: Přípravky Nicorette Classic, Nicorette Mint by neměly byt podávány osobám mladším 18 let, pokud jinak neurčí lékař. S léčbou této věkové kategorie pomocí přípravků Nicorette Classic, Nicorette Mint není zatím dostatek zkušeností.
Dospěli (včetně starších osob): Počáteční dávka žvýkaček Nicorette Classic, Nicorette Mint by měla být zvolena podle míry nikotinové závislosti každého kuřáka. Užívání 8 — 12 kusů léčivé žvýkati gumy vhodné síly den., by mělo být pro léčbu dostačující. Silně závislí kuřáci (Fagestriimův test nikotinové závislosti (FTND) rovno nebo více než 6 nebo kouření více než 20 cigaret den.) nebo pacienti, kterým se nepodařilo přestat kouřit po užívání léčivé žvýkati gumy s obsahem 2 mg nikotinu (Nicorette Classic Gum 2 mg léčivá žvýkací guma, Nicorette Mint Gum 2 mg léčivá žvýkací guma), by měly začít léčbu se žvýkačkou s obsahem 4 mg nikotinu (Nicorette Classic Gum 4 mg léčivá žvýkati guma, Nicorette Mint Gum 4 mg léčivá žvýkati guma). V ostatních případech je vhodná počáteční dávka 2 mg nikotinu (Nicorette Classic Gum 2 mg léčivá žvýkací guma, Nicorette Mint Gum 2 mg léčivá žvýkati guma). Denně by se nemělo užít více, jak 24 kusů léčivé žvýkací gumy. 1) Ukončení kouření Léčivá žvýkací guma by se měla užívat alespoň 3 měsíce. V této době by se mělo začít s postupným snižováním počtu žvýkaček. Denní dávka nikotinu se má postupně snižovat snižováním celkového počtu žvýkaček v závislosti na subjektivním vnímání potřeby kouřit každého pacienta. Léčba by měla být ukončena poté, co denní spotřeba léčivé býka, gumy klesne na 1-2 kusy. 2) Snížení počtu cigaret Léčivá žvýkací guma se užívá mezi jednotlivými epizodami kouření vždy, když se objeví naléhavá potřeba kouřit, aby se co nejvíce prodloužil interval bez kouření a úmyslně se tak snížil
počet vykouřených cigaret během dne dokud nedojde ke snížení začátku užívání přípravku, acietbyněl vyhledat obrnou pomoc.
Pokus o úpiné zanecháni kouření by se měl uskutečnit jakmile se pacient citl byt připraven, ne však později, než-li 6 měsíců od začátku léčby. Pokud se pacientovi nepodaří skutečně přestat kouřit do9 měsíců od začátku léčby, měl by vyhledat odbornou pomoc. Pravidelné užívání léčivé žvýkací gumy déle než-li 12 měsíců, se všeobecně nedoporučuje. Avšak někteří bývalí kuřáci mohou pociťovat potřebu delší léčby pomocí léčivé žvýkací gumy, aby se vyhnuli návratu ke kouření. V případě, že se náhle objeví touha po kouření, měl by mít pacient po ruce zásobu léčivé žvýkací gumy. Odborná rada a podpora okolí zpravidla zlepšují šanci na úspěch. 3) Dočasná abstinenční fáze Léčivá žvýkací guma se užívá v situacích bez možnosti kouřit, například v místech se zákazem kouření nebo v případě, kdy si kuřák nepřeje kouřit a přitom pociťuje potřebu si zapálit. Kontraindikace Přecitlivělost na jakoukoliv složku žvýkačky. Vedlejší příznaky Žvýkačky Nicorette Classic, Nicorette Mint mohou být příčinou vzniku nežádoucích účinků obdobných těm, které se pozorují při podávání nikotinu jiným způsobem, jako je např. kouření.
podkladů dodaný poUihováno potu
Upozornění - Druh přípravku - Léčivý přípravek
Uží​vejte pouze při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Pozorně si přečtěte příbalový leták!

Doplňující informace

Výrobce:MCNEIL ABPDK kód:3574660513882
EAN:3574660611793SUKL kód:0150126
Farmakoterapeutická skupina:Nikotin
Trápí mě:Kouření
Kategorie:Odvykání kouření
    
Výrobce:MCNEIL ABPDK kód:3574660513882
EAN:3574660611793SUKL kód:0150126
Trápí mě:Kouření
Kategorie:Odvykání kouření
    
Výrobce:MCNEIL AB
PDK kód:3574660513882
EAN:3574660611793
SUKL kód:0150126
Trápí mě:Kouření
Kategorie:Odvykání kouření
  
Nicorette Classic Gum 2mg orm.gum.mnd.105x2mg
Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo napíše uživatelskou recenzi.
Napište svoji recenzi pro: Nicorette Classic Gum 2mg orm.gum.mnd.105x2mg
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.