Nahoru
Dolu
4(1x)

Hřeben odvšivovací LCS Medisana

Odvšivovací hřeben k vyčesávání vší a jejich vajíček (hnid), pomocí elektrického impulsu. Bez vedlejších účinků oproti chemickému odstraňování vší. Hřeben působí i proti psím blechám.
Sleva
-8%
Detailní obrázek
Běžná cena:626 Kč (ušetříte: 49 Kč = 8%)
Cena s DPH:577 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:MEDISANA
Odešleme k Vám (Česká pošta):29.05.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):29.05.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
Co je odvšivovací hřeben?
Elektronický odvšivovací hřeben LCS společnosti MEDISANA účinně zneškodňuje veš dětskou bez použití chemických prostředků. Přístroj používá napětí mezi zuby, které při dotyku okamžitě ničí jak vajíčka tak i samotné vši. Použité elektrické napětí je natolik nízké, že je uživatel necítí a je pro něj zcela neškodné. Aktivita hřebene je indikována zvukovým signálem. Přístroj je napájen běžnými bateriemi AA.
Elektronický odvšivovací hřeben MEDISANA LCS je určen pro dospělé a pro děti starší 3 let. Hřeben je vhodný i pro použití na domácích zvířatech (psech a kočkách).

Kdy hřeben LCS Medisana použít?
Veš dětská je malý bezkřídlý hmyz, který se živí lidskou krví z pokožky hlavy. Dospělá veš je obvykle 2 – 3 mm dlouhá s barvou od popelavě bílé po hnědou. Vajíčka vši dětské mají béžovohnědou barvu a jsou nalepeny na vlasech a na pokožce hlavy. Vši se líhnou po 7 – 10 dnech. Bílé zbytky nazýváme hnidy.
Napadená osoba má průměrně 10 vší. Pokud neprovedete žádná protiopatření, může počet vší ve vlasech napadené osoby vzrůst až na 200. Veš dětská neumí skákat ani létat a k přenosu na nového hostitele dojde přímým kontaktem hlav. V žádném případě však nelze zabránit tomu, aby vši krátkodobě přežily na textiliích. Veš dětská může napadnout jakéhokoliv člověka libovolného stáří, rasy a z libovolného sociálního prostředí. Veš dětská představuje společenský problém a nejedná se pouze o záležitost škol a mateřských školek. Oproti všeobecně panujícímu názoru napadají vši dětské všechny druhy vlasů, nikoliv pouze nemyté nebo špinavé vlasy.

Obsluha:
1. Používejte elektronický odvšivovací hřeben LCS pouze na suchých
vlasech. Dříve, než použijete hřeben, vlasy rozpleťte a rozčesejte.
2. Přístroj zapnete přesunutím vypínače 􏰁 dopředu (nahoru). Vysoký
bzučivý zvuk indikuje, že je přístroj zapnutý.
3. Držte hřeben pod úhlem 45° - 90° a pomalu jím pročesávejte vlasy.
4. Během pročesávání vlasů je bzučivý zvuk přerušen, jakmile dojde k
zneškodnění vši nebo vajíčka. Jakmile bzučení ustane úplně, jsou zuby hřebene 􏰄 plné. Vypněte hřeben. Nejprve použijte malý čisticí kartáček 􏰀, který je umístěn na konci rukojeti. Vyčistěte jím zuby 􏰄 hřebene. Následně pokračujte v používání. Dopřejte si dostatek času k tomu, abyste vlasy řádně pročesali.
5. Nezapomeňte přístroj po použití vypnout a řádně očistit. Pokud přístroj nepoužíváte, vždy na něj nasaìte ochranný kryt 􏰂.
6. Vzhledem k tomu, že elektronický odvšivovací hřeben LCS MEDISANA usmrcuje především dospělé vši, musíte přístroj denně používat ještě cca. dva týdny. Tím dojde k usmrcení všech vší.
7. Pro prevenci dalšího napadení doporučujeme používat elektronický odvšivovací hřeben jednou týdně.

Tipy při napadení vší dětskou:
Používání elektronického odvšivovacího hřebene můžete kombinovat s použitím chemických prostředků. Ve zvláštních případech konzultujte postup s lékařem.
• Pamatujte, že jsou medicínské pomůcky k dostání pouze v lékárnách a některé jsou na recept. Z důvodu vedlejších účinků používejte chemické přípravky pouze v případě, že skutečně došlo k napadení vší dětskou. Jejich použití může nařídit lékař, který také doporučí vhodný postup.
• Veš dětská může krátkodobě přežívat na textiliích. Z tohoto důvodu musíte při napadení dětskou vší očistit také předměty, které jsou v kontaktu s hlavou. Toto opatření je ovšem pouze doplňujícím zákrokem při ošetřování osob napadených vší. Opětovnému výskytu vajíček vší nelze zabránit “pouhým” praním nebo čištěním.
• V případě, že došlo ke kontaktu vší s čepicemi, šálami, povlečením, prostěradly, ručníky nebo plyšovými hračkami, vyperte je při teplotě minimálně 60 °C nebo je na deset minut vložte do sušičky. Pokud máte pochybnosti nebo pokud není možné praní, můžete předměty na dva týdny uzavřít za pokojové teploty do zcela utěsněného plastového pytle nebo je na jeden den uložte do mrazničky o teplotě -15 °C .

Doplňující informace

Výrobce:MEDISANAPDK kód:4015588410000
EAN:4015588410109SUKL kód:
Trápí mě:Vši a hnidy
Kategorie:Přípravky proti vším, na hnidy a hmyz | Blechy a klíšťata | Antiparazitika
    
Výrobce:MEDISANAPDK kód:4015588410000
EAN:4015588410109SUKL kód:
Trápí mě:Vši a hnidy
Kategorie:Přípravky proti vším, na hnidy a hmyz | Blechy a klíšťata | Antiparazitika
    
Výrobce:MEDISANA
PDK kód:4015588410000
EAN:4015588410109
SUKL kód:
Trápí mě:Vši a hnidy
Kategorie:Přípravky proti vším, na hnidy a hmyz | Blechy a klíšťata | Antiparazitika
  
Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Průměrné hodnocení
4
Hodnotilo 1 uživatelů
5 0x (0%)
4 1x (100%)
3 0x (0%)
2 0x (0%)
1 0x (0%)
Napište svoji recenzi pro: Hřeben odvšivovací LCS Medisana
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.
28.07.2016
4 Anonymní recenze
Splnilo očekávání