Nahoru
Dolu
5(1x)

CURAPROX curakid dětský zubní kartáček CK4260

Zubní kartáček pro nejmenší děti. Malá, zkosená hlavička s ultrajemnými vlákny CUREN je plně chráněna měkkým pryžovým povlakem, který zajišťuje bezproblémové přijetí kartáčku dětmi a zabraňuje poranění při neopatrné manipulaci. 1ks v balení (blister).
UPOZORNĚNÍ:
Obrázek je pouze ilustrační. Uveďte prosím do poznámky, zda požadujete barvu kartáčku pro chlapce či dívku. Barevné kombinace jsou dány momentální nabídkou skladových zásob.
Sleva
-10%
Detailní obrázek
Běžná cena:89 Kč (ušetříte: 10%)
Cena s DPH:80 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:CURADEN
Odešleme k Vám (Česká pošta):21.05.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):21.05.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
CURAPROX CURAkid dětský zubní kartáček SuperSoft CK4260
Již první zoubek potřebuje dokonalou péči.
Inovovaný Curakid 4260 dětský kartáček s prohnutým držátkem pro lepší čistění zubů dětí.

Zubní kartáček pro nejmenší děti. Malá, zkosená hlavička s ultrajemnými vlákny CUREN je plně chráněna měkkým pryžovým povlakem, který zajišťuje bezproblémové přijetí kartáčku dětmi a zabraňuje poranění při neopatrné manipulaci.

1 ks v balení (blister).

Užití: Zubní kartáček s malou hlavičkou, hustě osázenou ultra jemnými vlákny CUREN pro jemné a důkladné čištění. CuraKid je určen pro nejmenší děti, od prořezání prvního zoubku. Rukojeť umožňuje držení dítětem a zároveň i rodičem, pro správné vedení pří čištění zoubků. Hlavička je plně chráněna měkkým pryžovým povlakem, který zajišťuje bezproblémové přijetí kartáčku dětmi a zabraňuje poranění při neopatrné manipulaci.

Doporučujeme čistit zuby nejlépe dvakrát den, alespoň jednou skutečně důkladně. Vyčistíte-li si zuby dokonale před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých zubů nejdéle. Není přesně stanovena doporučená doba čištění, zuby je třeba čistit, dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkostí zubů jazykem.

Jak dlouho si mám čistit zuby? Dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkostí zubů jazykem.
Jak často a v kterou denní dobu? Nejlépe dvakrát den, alespoň jednou skutečně důkladně. Vyčistíte-li si zuby dokonale před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle.
Je zubní kartáček pro čištění dostatečný? Není. Na určitá místa, která je velmi důležité vyčistit, nedosáhne. Pro čištění mezizubních prostor je nutný mezizubní kartáček, někdy i zubní nit.
Proč je nutné zuby čistit? Zubní povlak se v ústech tvoří nepřetržitě. Nebezpečným se stává, když je starší (ve větší vrstvě). Pravidelným rozrušováním zubního povlaku kartáčkem (mechanickým čištěním) tomuto nebezpečí zabráníte.

Údaje o firmě: Curaden Czech, s.r.o. je zástupcem značek CURAPROX a CURASEPT pro český trh, na kterém zajišťuje prodej produktů a podporu značky. Základní filosofií společnosti je fakt, že čisté zuby se nekazí.

Dětští lékaři doporučují používání kartáčku CURAkid ihned po prořezání prvního zoubku některým z rodičů a později samotným dítětem až do věku 4 let .
CURAkid šetří dětské dásně a vejde se i do nejmenších dětských úst. Jemné štětinky a pogumovaný povrch kartáčku ochrání jemnou ústní tkáň dítěte před poraněním.

Extra měkký zubní kartáček pro děti , od prořezání prvních zubů do 4 let, pogumovaný povrch držátka pro pohodlné uchopení.
Měkkost supersoft.
Samostojící.

UPOZORNĚNÍ:
Obrázek je pouze ilustrační. Uveďte prosím do poznámky, zda požadujete barvu kartáčku pro chlapce či dívku.

Doplňující informace

Výrobce:CURADENPDK kód:7612412426007
EAN:7612412426007SUKL kód:
Kategorie:Děti a maminky | Dětské zubní kartáčky | Dětský chrup | Kosmetika | Zubní kartáčky | Péče o zuby a dutinu ústní
    
Výrobce:CURADENPDK kód:7612412426007
EAN:7612412426007SUKL kód:
Kategorie:Děti a maminky | Dětské zubní kartáčky | Dětský chrup | Kosmetika | Zubní kartáčky | Péče o zuby a dutinu ústní
    
Výrobce:CURADEN
PDK kód:7612412426007
EAN:7612412426007
SUKL kód:
Kategorie:Děti a maminky | Dětské zubní kartáčky | Dětský chrup | Kosmetika | Zubní kartáčky | Péče o zuby a dutinu ústní
  

Podobné produkty

Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Průměrné hodnocení
5
Hodnotilo 1 uživatelů
5 1x (100%)
4 0x (0%)
3 0x (0%)
2 0x (0%)
1 0x (0%)
Napište svoji recenzi pro: CURAPROX curakid dětský zubní kartáček CK4260
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.
20.08.2017
5 Eva
Používáme od mala na doporučení hygienistky, stejně jako elmex dětskou pastu.
Pro děti hezký, dobře se drží a neklouže.
Malinká hlavička, dostane se všude.
+ Vzhled, materiál (neklouže), malinkatá hlavička