Nahoru
Dolu

Schüsslerovy soli

Schüsslerovy soli

Schüsslerovy soli

Už jste o nich slyšeli? Říká se jim také tkáňové nebo buněčné soli, které jsou dostupné ve formě tablet. Užívání je prosté, tabletu vložíme do úst a necháme rozpustit. Odborníci na homeopatii uvádí, že tímto homeopatickým léčivým přípravkem lze doplnit minerální látky. Tablety jsou navíc dobře vstřebatelné. Mnohé doplňky stravy či léčivé přípravky obsahují vysoké dávky minerálů, tělo je často neumí využít a mnohdy navíc přetěžují ledviny nebo způsobují vedlejší účinky, jako průjem, zácpa či kopřivka.

Minerální látky jsou pro nás životně důležité. Pokud jich buňka nemá dostatek, nemůže správně fungovat, dochází k její dysfunkci. Projevů nedostatku minerálů je mnoho a vy sami je možná znáte: nedostatek hořčíku způsobuje křeče, za únavou a bolestmi hlavy se může skrývat nedostatek železa, nedostatek vápníku se projevuje sklonem ke zlomeninám.

Schüsslerovy soli jsou připravovány homeopatickou technologií za nízkého ředění a potence D (u centitimálního ředění C neboli CH je ředění 10x vyšší než u decimálního D a minerál už v CH potenci není obsažen v dostatečném množství).

Po rozpuštění tablety v ústech dochází k okamžitému vstřebání soli sliznicí a minerál se dostává rychle přímo k buňkám.

Základních Schüsslerových solí je 12.

V naší nabídce naleznete např.:

Odkazy na soli obecně a odkazy na jednotlivé tipy k solím naleznete také na webu www.homeoporadna.eu:

Upozornění: Reklama na homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii.Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Určeno k perorálnímu podání. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

CALCIUM FLUORATUM DHU

Léčivý homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací Calcium fluoratum DHU D5 – D30 používejte podle rady odborníka na homeopatii. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Určeno k perorálnímu podání. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

MAGNESIUM PHOSPHORICUM DHU

Léčivý homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací Magnesium phosphoricum DHU D5 – D30 používejte podle rady odborníka na homeopatii. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Určeno k perorálnímu podání. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

FERRUM PHOSPHORICUM DHU

Léčivý homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací Ferrum phosphoricum DHU D5 – D30 používejte podle rady odborníka na homeopatii. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Určeno k perorálnímu podání. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Tento článek vznikl ve spolupráci s lékaři a lékárníky zdravotnické skupiny Canadian Medical Care Česká republika spol. s r.o., která je soukromým moderním zdravotnickým zařízením pro ambulantní péči, patřící do skupiny EUC a.s.. Skupina EUC je vlastník poskytovatelů zdravotních služeb, kteří zajišťují zdravotní péči a zdravotní služby ve svých zdravotnických zařízeních. Jedná se o nemocnice, polikliniky, laboratoře, lékárny, specializovaná pracoviště prémiové péče a pracovního lékařství EUC Premium s.r.o. Skupina působí na celém území České republiky s cílem vytvořit ucelenou síť vysoce kvalitních zdravotnických zařízení.