Nahoru
Dolu

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Sleva
-12%
Detailní obrázek
Běžná cena:111 Kč (ušetříte: 13 Kč = 12%)
Cena s DPH:98 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:APOTEX
Odešleme k Vám (Česká pošta):20.06.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):20.06.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
Apo-lbuprofen Rapid 400 mg sort capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen.
Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku.
Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky:
lbuprofenum

Užití:
Přípravek Apo-lbuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen pro dospělé a mladistvé s hmotnosti 40 kg a vyšší (od 12 let) k symptomatické úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti (dysmenorea), horečce a bolesti spojené s akutními záněty horních cest dýchacích.
Určeno pouze ke krátkodobému použití.

Použití:
Dospělí a mladiství s hmotností 40 kg nebo vyšší (od 12 let) užívají 400 mg (1 tobolka).
Dávku 400 mg (1 tobolku) je možno v případě potřeby podat opakovaně s odstupem nejméně 6 hodin.
Neužívá se vice než 1200 mg ibuprofenu (3 tobolky) během 24 hodin.
Starší pacienti a pacienti s renálním a jaterním poškozením by vždy měli zahajovat léčbu nejnižší účinnou dávkou.

Kontraindikace:
Hypersenzitivita na léčivou látku nebo na kteroukoliv pomocnou látku uvedenou v bodě 6.1.
Pacienti s předchozí hypersenzitivní reakcí (např. bronchospasmus, astma, rýma, angioedém či kopřivka) po podání kyseliny acetylsalicylové či jiných nesteroidních antiflogistik (NSAID).
Anamnesticky gastrointestinální krvácení nebo perforace ve vztahu k předchozí léčbě nesteroidními antiflogistiky.
Aktivní nebo anamnesticky rekurentní peptický vřed/ hemoragie (dvě nebo více epizod prokázané ulcerace nebo krvácení).
Krvácivá diatéza či poruchy koagulace.
Pacienti se závažným jaterním selháváním, závažným renálním selháváním či závažným srdečním selháváním (viz bod 4.4).
Pacienti s cerebrovaskulárním či jiným aktivním krvácením.
Souběžné použití s nesteroidními antitlogistiky včetně specifických inhibitorů cyklooxygenázy 2 (viz bod 4.5).
Pacienti s poruchami krvetvorby neurčené příčiny.
Pacienti se závažnou dehydrataci (v důsledku zvracení, průjmu či nedostatečného přijmu tekutin)
Použití ve 3. trimestru gravidity.
Mladiství s hmotnosti nižší než 40 kg a děti.
Upozornění - Druh přípravku - Léčivý přípravek
Uží​vejte pouze při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Pozorně si přečtěte příbalový leták!

Doplňující informace

Výrobce:APOTEXPDK kód:2669290
EAN:8594158133397SUKL kód:0170271
Farmakoterapeutická skupina:Ibuprofen
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEXPDK kód:2669290
EAN:8594158133397SUKL kód:0170271
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEX
PDK kód:2669290
EAN:8594158133397
SUKL kód:0170271
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
  
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg

Podobné produkty

Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo napíše uživatelskou recenzi.
Napište svoji recenzi pro: Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.