Nahoru
Dolu

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Sleva
-11%
Detailní obrázek
Běžná cena:63 Kč (ušetříte: 11%)
Cena s DPH:56 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:APOTEX
Odešleme k Vám (Česká pošta):23.05.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):23.05.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg
Upozornění - Druh přípravku - Léčivý přípravek
Uží​vejte pouze při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Pozorně si přečtěte příbalový leták!

Doplňující informace

Výrobce:APOTEXPDK kód:2669266
EAN:8594158133380SUKL kód:0170267
Farmakoterapeutická skupina:Ibuprofen
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest svalů | Bolest zubů
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEXPDK kód:2669266
EAN:8594158133380SUKL kód:0170267
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest svalů | Bolest zubů
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEX
PDK kód:2669266
EAN:8594158133380
SUKL kód:0170267
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest svalů | Bolest zubů
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
  
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

Podobné produkty

Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo napíše uživatelskou recenzi.
Napište svoji recenzi pro: Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.