Nahoru
Dolu

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Sleva
-10%
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg
Běžná cena:60 Kč (ušetříte: 10%)
Cena s DPH:54 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:APOTEX
Odešleme k Vám (Česká pošta):25.06.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):25.06.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg
Upozornění - Druh přípravku - Léčivý přípravek
Uží​vejte pouze při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Pozorně si přečtěte příbalový leták!

Doplňující informace

Výrobce:APOTEXPDK kód:8594158130716
EAN:8594158130716SUKL kód:0125525
Farmakoterapeutická skupina:Ibuprofen
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest zubů | Menstruační bolesti | Šlachy, klouby, kosti
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEXPDK kód:8594158130716
EAN:8594158130716SUKL kód:0125525
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest zubů | Menstruační bolesti | Šlachy, klouby, kosti
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEX
PDK kód:8594158130716
EAN:8594158130716
SUKL kód:0125525
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest zubů | Menstruační bolesti | Šlachy, klouby, kosti
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
  
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg
Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo napíše uživatelskou recenzi.
Napište svoji recenzi pro: Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.30x400mg
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.