Nahoru
Dolu

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Sleva
-13%
Detailní obrázek
Běžná cena:147 Kč (ušetříte: 19 Kč = 13%)
Cena s DPH:128 Kč
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:APOTEX
Odešleme k Vám (Česká pošta):19.06.2018
Odešleme k Vám (Zásilkovna):19.06.2018
Doprava od 74 Kč
Při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma!
Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.

Užívání:
I. Doporučené dávkování při bolestech, při horečnatých onemocněních:
Dospělí a dospívající nad 12 let užívají obvykle 1 potahovanou tabletu APO-IBUPROFEN 400 mg 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den.

Pokud se bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčby přípravkem APO-IBUPROFEN 400 mg nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem.

Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

II. Doporučené dávkování při léčbě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře nebo mimokloubního revmatismu
Přípravek se u těchto onemocnění užívá na doporučení lékaře, který stanoví i dávkování.

Dospělí a dopívající nad 12 let obvykle užívají 1-2 potahované tablety APO-IBUPROFEN 400 mg 3krát denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Pokud se při léčení revmatických onemocnění, nedostaví v průběhu jednoho až dvou týdnů zlepšení, poraďte se s lékařem o dalším postupu.
Upozornění - Druh přípravku - Léčivý přípravek
Uží​vejte pouze při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Pozorně si přečtěte příbalový leták!

Doplňující informace

Výrobce:APOTEXPDK kód:8594158130723
EAN:8594158130723SUKL kód:0125526
Farmakoterapeutická skupina:Ibuprofen
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest zubů | Menstruační bolesti | Šlachy, klouby, kosti
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEXPDK kód:8594158130723
EAN:8594158130723SUKL kód:0125526
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest zubů | Menstruační bolesti | Šlachy, klouby, kosti
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
    
Výrobce:APOTEX
PDK kód:8594158130723
EAN:8594158130723
SUKL kód:0125526
Trápí mě:Bolest hlavy, migréna | Bolest kloubů | Bolest zubů | Menstruační bolesti | Šlachy, klouby, kosti
Kategorie:Zánět a bolest - celková léčba
  
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg
Potřebujete poradit?
Mgr. Juta Šoustalová
Tel.:    +420 222 500 790, 725 975 752
Zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo napíše uživatelskou recenzi.
Napište svoji recenzi pro: Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg
Jméno *:
E-mail *:
Text recenze *
Klady
Zápory
Každý bod kladů a záporů napište na jeden řádek. Pokud Vás nic nenapadá, nechte prázdné.
Celkové hodnocení
Opište, prosím, kontrolní kód:
* Recenze musí splňovat podmínky pro vkládání uživatelských recenzí.